Trening og løp 2021

DagDatoKl.Kart/OmrådeMerka frå/stadAnsvarligType løp
Onsdag-Søndag21.4.-25.4
SundreStart Ung.skulenLars S. TveitoPoster/løyper
egenaktivitet
Onsdag-Søndag28.4.-2.5
TorpomoenTorpomoenVidar SirePoster/løyper
egenaktivitet
Onsdag-Søndag5.5.-9.5
TorpomoenTorpomoenKnut Ivar Vestli
Berit Heitmann
Poster/løyper
egenaktivitet
Onsdag-Søndag
12.5.-16.5
SundreHallingdal ferieparkLars S. Tveito
Frode Halvorsgard
Poster/løyper
egenaktivitet
Onsdag-Søndag
19.5.-23.5
SundreHallingdal FerieparkTurid og Ragnar RoknePoster/løyper
egenaktivitet
Onsdag
26.mai18.00Fuglehovda
LaaNarve Torset
Lars Jordet
Treningsløp
Onsdag
2.juni18.00LeveldNordbygdene skule2 * Guri FetenTreningsløp
Onsdag9.juni18:00SyningenTorpoVidar SireTreningsløp
Onsdag16.juni18:00FuglehovdaLaaErling HagenTreningsløp
Onsdag23.juni18:00Svarttjern
Liatoppen
Marit og Nils Kjell Kolbjørnsgard
Treningsløp
SommerSommer
Ål kommune
ÅL IL o-gr.10 Turfavoritter
SommerSommer
Ål kommune
Torpo ILStolpejakten
Lør-Søndag24.-25. juli
Kyrkejestølen/
Filefjell
Filefjellmesterskap 2021.pdf
Tyin-Filefjell
Orienteringsklubb
Prolog/Filefjellmesterskap Påmelding via Eventor.orientering.no - helst innen 9/7
Lørdag
(flyttet fra onsdag)
31.juli16:30Havsdalen skisenterInnbydelse Geilogampen 2021.pdf
Geilo IL / Gular ILFjell løp - 5, 7,5 og 10 km fellesstart påmelding via Eventor.orientering.no
Torsdag-Søndag29/7-1/8
GeiloInnbydelse Geilo 2021.pdf
IL GularPåmelding via Eventor.orientering.no - frist19/7
Onsdag11. august18:00LeveldLeveld kyrkjeKarianne SørbøenTreningsløp
Onsdag18. august18:00FuglehovdaSkulekryssetVidar Sire - løyper
Lars S. Tveito og Frode Halvorsgard - arr.
Hallingtreff
Onsdag25. august18:00LeveldNordbygdene skule
Knut Ivar VestliKlubbmesterskap
Onsdag1. september17:30DrifteslepaNesbyen sentrum / Liaset
2021 Innbydelse Hallingtreffen 2 (1).pdf
Nesbyen ILHM/Hallingtreff
Onsdag8. september17:30SvarttjernSkrindehaugenArnstein SørbøenTreningsløp
Onsdag15. september17:30Torsetåsen2021 Innbydelse Hallingtreffen 3 (1).pdf
Hemsedal ILHallingtreff
Lørdag18. september15:00Syningen Søre Volelivegen (Youpark.no) / MaristølenE Torsethaugen / NK Kolbjørnsgard
m.fl.
Stafett og individuelt






















Levert av IdrettenOnline